تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
خرید از چین
انجام پروژه متلب
چت روم
Bitmain antminer ks3
لوله بازکنی در کرج
تیر

تیر

تیر

آهنگ جدید رضا بهرام به نام «قرص ماهم تو فانوس راهم تو»

 متن آهنگ قرص ماهم تو فانوس راهم تو رضا بهرام

کوچه مــــیمیرد 🎶باران نمیگیرد

دل ندارم بیــــــقرارم 🎶ای قرارم تو بمان

قرص ماهَــــم 🎶تو فانــــــوس راهم تو

دیـــــــــن من دنیای🎶 من هرچه تو میــــــــگویی همانم

زیباتــــــرین♬♬ غم عشق پناه آخـــــــرم باش♬♬ که بی نفس نمانم

ساحـــــــل ♬♬به ساحل هر شـــــــب بغل♬♬ کن اشـــــــک من را

به لب 🎵رســــــــیده جانم

ـخـــــــبر🎵 نداری ای عــــــشق چه کرده🎵 ایـــــــن درد

چگــــــــونه🎵 آتــــــــش 🎵تو خاکـــــــــسترم کرد

 

https://musicdel.ir/single-tracks/211456/

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در شنبه 22 بهمن 1401ساعت 14:00 توسط GH95 | تعداد بازديد : 80 | |

هواپیمای کیش تهران ناگهان در آسمان خاموش شد

 یکی از مسافران پرواز 7124 درباره ماجرا اینطور می گوید: ساعت 22:45 جمعه 10 دی ماه بود که از کیش به تهران پرواز داشتیم. اما پرواز سر زمان مشخص انجام نشد و با 2 ساعت تاخیر سوار هواپیما شدیم.

وی ادامه می دهد: پس از 20 دقیقه هواپیما به حالت پرواز درآمد. ما درانتهای هواپیما نشسته بودیم به همین خاطر صدای موتور را خیلی خوب می شنیدیم. در زمان تیک آف بود که متوجه شدیم صدای یکی از موتورها قطع شد. هم زمان با این اتفاق مهمانداری که وسط هواپیما بود با عجله خودش را به صندلی رساند و در کنار همکارش نشست.

این مسافر ادامه داد: هواپیما پرواز کرد اما دقایقی بعد در آسمان بودیم که صدای موتور هواپیما دیگر به گوش نمی رسید و همگی از ترس سکوت کرده بودند تا اینکه کاپیتان پرواز اعلام کرد  به خاطر شرایط نامساعد جوی باید به جزیره برگردیم.

هواپیما به فرودگاه بازگشت و مسافران دوباره به سالن انتظار رفتند. مسافر این پرواز می گوید: به ما گفتند یا کنسل کنید و یا صبر کنید تا مشکل برطرف شود. ابتدا که زیر بار نمی رفتند اما ما مطئن بودیم که موتور هواپیما از کار افتاده است اما سرانجام گفتند هواپیما دچار مشکل راداری شده است .

به این ترتیب عده ای از مسافران قید سفر با این هواپیما را زدند اما خانم جوانی که جزو مسافران این هواپیما بود و این ماجرا را با رکنا در میان گذاشت منتظر ماند تا با همان پرواز  به تهران بازگردد.

زن جوان ادامه می دهد: من بلیطم را کنسل نکردم اما تا ساعت سه و نیم صبح بدون اینکه کسی حالی از ما بپرسد و یا به خاطر این دیرکرد شامی  یا پذیرایی از مسافران داشته باشد سروکله اش پیدا نشد.نکته عجیب و غریب آن شب زیاد دیدیم اما وقتی با چشمان خودم دیدم تیم خلبانی قبلی دیگر سوار هواپیما نشد و با یک تیم جدید قرار است پرواز داشته باشیم بیشتر از قبل مشکوک شدیم و در زمان بازگشت بیشتر مسافران از سوار شدن از هواپیما صرف نظر کردند و ما نیز بخاطر اینکه صبح باید در تهران بوده و به سرکار می رفتیم بازگشتیم و فقط می توانم بگویم خدا به ما رحم کرد.

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 12 دی 1400ساعت 19:38 توسط GH95 | تعداد بازديد : 187 | |

جعل اسناد ایرانی در یکی از کشورهای همسایه/ شناسایی ۳۰۰ صفحه برای جعل در فضای مجازی

 معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا از جعل اسناد ایرانی در یکی از کشورهای همسایه خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمدرضا اکبری درباره برخورد پلیس با پدیده جعل گفت:‌ ما دو جور جعل در کشور داریم، یکی جعل اسناد رسمی و دیگری جعل اسناد عادی که در مورد جعل اسناد رسمی با توجه به اینکه در وزارت کشور ستاد و کارگروه مقابله با جعل اسناد رسمی تشکیل شده تقریبا می‌توان گفت که این جرم به صفر رسیده است. یک زمانی در دهه هشتاد اسناد رسمی از سوی جاعلان پیش پا افتاده هم جعل می‌شد اما از دهه ۹۰ و به خصوص از سال ۹۵ به بعد جعل اسناد رسمی با توجه به تهمیدات اتخاذ شده و افزایش ضریب ایمنی به صفر رسید.

وی ادامه داد:‌ در مورد جعل اسناد عادی نیز در حال حاضر پرونده‌هایی به پلیس ارجاع می‌شود که مثلا مبایعه‌نامه دستی تنظیم شده و افراد جاعل با یکسری اقدامات فیریکی و شیمیایی و الحاق یکسری مواد به آن نسبت به جعل آن و ایجاد تغییرات در آن اقدام کرده‌اند که در این خصوص مردم باید آگاه باشند.

اکبری با بیان اینکه در حال حاضر جعل به سمت و سوی فضای مجازی رفته است، گفت: متاسفانه در بستر فضای مجازی و ... ما تبلیغات گسترده‌ای را در بحث تهیه و فروش اسناد جعلی می‌بینیم که در همین راستا حدود ۳۰۰ صفحه را هم شناسایی کردیم. ما بر این‌ها اشراف داریم و خیلی‌ها هم دستگیر شدند.

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا ادامه داد: عمده افرادی که از این راه کلاهبرداری می‌کنند، صفحاتی را ایجاد کرده و اعلام می‌کنند که سند را برای شما جعل می‌کنیم، یا حتی مدعی هستند که می‌توانند گواهینامه و کارت ملی و مدرک تحصیلی و ...  را هم که قابلیت استعلام دارد، جعل کنند. اما مردم باید بدانند که فریب چنین افرادی را نخورند. در گذشته کارت پایان خدمت، کارت خودرو و ... کاغذی بود، اما الان با توجه به اقداماتی که انجام شده و همین فراخوانی که سازمان وظیفه عمومی ناجا در مورد تعویض کارت‌های قدیمی صادر کرد، کارت‌ها الکترونیکی شده و ضرایب ایمنی در آنها بالا رفته طوری که هیچ جاعلی نمی‌تواند اصل کارت را جعل کند و فقط ممکن است به شکل ظاهری آن را جعل کنند، اما هیچ کارایی ندارد.

وی افزود:‌ در واقع این اقدامات بیشتر از آنکه جعل باشد، شبیه سازی است. دریکی از کشورهای همسایه نیز افراد جاعلی هستند که اسناد ما را جعل می‌کنند، در واقع آنها نیز اسناد را شبیه سازی می‌کنند و امکان جعل آن با توجه به ضرایب امنیتی بالایی که در این اسناد وجود دارد، نیست.

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا گفت: جعل، جرم جدید مرکب است. یک زمانی یک فردی گواهینامه جعل می‌کند و می‌گذارد در جیبش و یک زمانی از آنچه که جعل کرده، استفاده می‌کند، مردم باید بدانند که این دو جرم است که یکی جعل است و دیگری استفاده از سند جعلی که هر دو مجازات‌هایی دارد. 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 12 دی 1400ساعت 19:37 توسط GH95 | تعداد بازديد : 168 | |


صفحه قبل 1 2 صفحه بعد